panele

Quick Step posiada wiele odpowiedników swojej nazwy. Może być to drużyna kolarska, rodzaj tańca towarzyskiego, ale także mogą nim być panele Quick Step. Taniec mimo wszystko najbardziej zbliżony jest do paneli, które stały się bohaterem tego artykułu. Bowiem są one tak wytrzymałe i funkcjonalne, że nawet wytrzymają nawet najsilniejsze kroki, podrzuty czy obroty. Panele Quick Step stały się ikoną wykończenia wielu pomieszczeń – zarówno prywatnych jak i biurowych. Czym się charakteryzują?

Quick Step – panele na miarę XXI wieku

Podłoga w zależności od pomieszczenia, które wykańcza może być wykorzystywana do różnych celów. Podłoga, która jest niezwykle funkcjonalna, ale równocześnie piękna jest podłoga Quick Step. Taniec, ćwiczenia sportowe czy po prostu użytkowanie w warunkach domowych to czynności, które z powodzeniem mogą być wykonywane na odpowiednio dobranych panelach podłogowych Quick Step. Co zapewniają?

-Antystatyczna powłoka; dzięki niej cząsteczki kurzu nie przylegają do powierzchni paneli. Zapewnia to im lepsze parametry antypoślizgowe dzięki, którym panele są bezpieczne i mogą na nich być wykonywane różnorodne aktywności. Dodatkowo pokryte są wzmocnioną warstwą, która ogranicza ryzyko zarysowań, ale też zawilgoceń. Dzięki temu panele podłogowe Quick Step są tak pewne siebie, że oferują nawet 25-letnią gwarancję użytkową!

-Idealna dla ogrzewania podłogowego; panele podłogowe Quick Step idealnie nadają się do położenia ich na podłodze z systemem ogrzewania. Nie odkształca się, ani nie zmienia swoich właściwości pod wpływem ciepła. Nawet pomaga je rozprowadzać ze względu na swoje unikatowe cechy. Największym atutem jest fakt, że panele podłogowe Quick Step nagrzewają się w mgnieniu oka gwarantując, że zaraz po włączeniu ogrzewania odczuje się jego efekty.

-Dziecinnie łatwy, samodzielny montaż; montaż paneli podłogowych Quick Step jest bardzo prosty i intuicyjny.  Pojedyncze panele łączą się ze sobą za pomocą profesjonalnego systemu zatrzasków Uniclick przez co nie potrzebują żadnego kleju, aby w stabilny sposób utworzyć nowoczesną i funkcjonalną podłogę.

Podsumowanie

Panele podłogowe Quick Step są wszystkim czego potrzebuje rodzina aby w wygodny sposób kroczyć po swojej podłodze w zaciszu domowym. Jednak nadadzą się również do wykończenia pomieszczeń użytkowych. Jednak w takim wypadku warto wybrać wysokie klasy ścieralności, które zagwarantują, że podłoga będzie utrzymana w idealnym stanie przez lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.